Відзначаємо 100-річчя В.О.Сухомлинського

28 вересня 2018 року у загальноосвітній школі № 1 м. Житомира відбулось літературно-музичне свято, присвячене 100-річчю від дня народження видатного педагога Василя Олександровича Сухомлинського.

До цієї визначної дати готувалися заздалегідь всі учні та вчителі нашої школи. Були розроблені заходи щодо роботи методичних об’єднань вчителів-предметників присвячених 100-річчю Василя Сухомлинського, педагогічні читання та конференція «Літературно-педагогічна спадщина В.О. Сухомлинського».

У методичному кабінеті школи було підготовлено виставку «До 100-річчя педагога В.О. Сухомлинського» (відповідальні: Колос Л.Б., Синюкова Л.В.).

Напередодні ювілею В.О. Сухомлинського для всіх учнів школи було продемонстровано документальний фільм «Павлинська школа Василя Сухомлинського».

Вчителями української та зарубіжної літератури були проведені уроки в 9-11 класах «Сторінками книги В.Сухомлинського «Серце віддаю дітям», де старшокласники ознайомилися з особистістю В. Сухомлинського, його педагогічною діяльністю у Павлинській середній школі, яка сьогодні носить його ім’я.

Літературно-музичне свято присвячене 100-річчу від дня народження педагога В.О Сухомлинського провела вчитель-методист зарубіжної літератури Синюкова Л.В. У святковому дійстві взяли участь учні не лише старших класів, але й наймолодші школярі. Урочистості відкрили учні 10-го класу Мамульчик Анна, Довгоп’ята Ольга, Сингаївський Костянтин, Носик Михайло. Вони зачитали прекрасні спогади Ольги Сухомлинської (доктора педагогічних наук, наукового працівника Національної академії педагогічних наук України) про свого батька Василя Олександровича. Під музичний супровід учні декламували уривки з книги В. Сухомлинського «Серце віддаю дітям».

На сцені відбулось театральне дійство. Інсценувалися казки В. Сухомлинського «Найледачіший у світі кіт», «Зайчик і Горобинка», «Найкраща мама», «Лисиччук-першокласник», «Яке щастя?». Ролі виконували:

Лисичка-мама – Валерія Щепанська, учениця 4-А класу;

Кіт – Артем Остапенко, учень 4-А класу;

Лисиччук – Андрій Лех, учень 2-Б класу;

Зайчик – Єлизавета Іванченко, учениця 2-Б класу;

Матуся-Сова – Валерія Щепанська, учениця 4-А класу;

Совеня – Карина Тесар, учениця, 2-А класу;

Вовченя – Артур Коршун, учень 3-А класу;

Мишеня – Софія Ковальчук, учениця 2-Б класу;

Вітер – Костянтин Джигора, учень 3-Б класу;

Горобинка – Ніна Нужда, учениця 4-А класу;

Слова автора виконали – Поліна Антонова, учениця 3-А класу;

                                      – Тимур Бондаренко, учень 6-Б класу.

На слова вірша В.Сухомлинського «Я був на далекій чужині» виконується пісня Житняком Андрієм, учнем 11 класу та Жуковською Дариною, ученицею 10 класу.

Свято завершилось заключним словом директора школи Мельника Миколи Васильовича.

5 жовтня 2018 року, напередодні Дня працівників освіти, учасники святкового дійства, присвяченого 100-річчу від дня народження Василя Сухомлинського, взяли участь у прямому ефірі передачі «Ранок» Житомирської обласної телерадіокомпанії.

   

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!