Учні школи прийняли участь у Міжнародній грі із зарубіжної літератури «Sunflower».

30 листопада 2017 року учні нашої школи вже вдруге брали участь у Міжнародній грі із зарубіжної літератури  «Sunflower». 85 учасників        долучилися до розв’язання тестових завдань, які були  розміщені в кольорових   зошитах .

«Sunflower»  – це літературна  гра, де дитина почуває себе здатною досягти успіху, яка дає можливість перевірити свої знання з зарубіжної літератури та   української.

Учні 4-11 класів готували  емблеми, візитівки гри, презентували виразне читання улюблених творів, малюнки до них, навіть уявили себе літературними героями у невеличких сценках. Вони наполегливо шукали правильні відповіді.  Особливо  нашим молодшим учасникам сподобалось розв’язування ребусів.

Проходив конкурс у кабінетах зарубіжної літератури. Кординаторами гри були вчителі зарубіжної літератури  Васьківська Н.В., Величко П.Ф., Ємеліна О.Є. та Синюкова Л.В.

Дякуємо батькам за фінансові внески, що дали змогу дітям взяти участь у  ІІ Міжнародній грі зі світової (зарубіжної та української) літератури «Sunflower».

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!