“Педагогічний Олімп” – презентація досвіду вчителів, які атестуються в 2018 році

5 березня 2018 року вчителі школи, які атестуються у 2018 році, презентували свій досвід в рамках заходу “Педагогічний Олімп”. Колеги представили свої матеріали, напрацювання, досягнення за міжатестаційний період.

Професія учителя вимагає всебічних знань, безмежної душевної щедрості, мудрої любові до дітей. Тільки щодня з радістю віддаючи себе дітям, можна наблизити їх до науки, заохотити до праці, закласти непорушні моральні основи.
Діяльність учителя – це всякий раз вторгнення у внутрішній світ вічно мінливого, суперечливого, що зростає людини. Треба завжди пам’ятати про це, щоб не поранити, не зламати незміцнілий паросток дитячої душі. Ніякими підручниками не можна замінити співдружність педагога з дітьми.
Атестація спрямована на підвищення кваліфікації, професіоналізму, майстерності вчителя та покликана стимулювати ріст учителя.
Атестація дає можливість учителю закріпити здобуте в роботі, почути нове, зануритись у теорію навчально-виховного процесу, ознайомитися з новими методиками, прийомами роботи, зустрітися з практиками, науковцями, прочитати багато необхідної літератури.
Це все озброює вчителя, дає поштовх до нового, до експериментування. І це відчутно, коли відвідуєш уроки вчителів з метою вивчення результативності.
Вчитель втілює певні теоретичні аспекти в практику своєї роботи на уроці. Експериментує, корегує свою працю і таким чином досягає покращення результативності роботи на уроці або в позакласній виховній роботі, ділиться успішним результатом з колегами, запрошує на свій відкритий урок.
Саме цю багатогранну діяльність і вивчає атестаційна колегія школи, щоб дати експертну оцінку роботі вчителя за 5 років від попередньої атестації.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!