«Людина з великим і сильним серцем»

Є письменники, які запам’ятовуються відразу. У їхніх творах відчувається турбота про людину, розуміння її болей і радостей, її прагнення до щастя.  Таким письменником для нас став Володимир   Короленко, з творчістю якого нас познайомила  на уроках зарубіжної літератури Ємеліна О.Є. Ми вивчали повість «Сліпий музикант». Для чого створена людина? Чи здатна особистість чинити супротив обставинам? Що становить щастя людини?  А як їй стати щасливою? Своє розуміння цих питань В. Короленко розкрив на прикладі образу Петра Попельського, головного героя повісті. На ці питання і ми давали відповіді, хоча маємо невеликий життєвий досвід.

 Упродовж усього свого життя письменник  намагався зроботи всіх людей щасливими. У цьому він убачав свою найголовнішу місію на землі.

22 травня 2019 року ми, учні 6-А класу, відвідали Житомирський обласний будинок-музей В.Г. Короленка. Дякуємо працівникам музею за цікаво проведену екскурсію. Дякуємо за організацію екскурсії нашій вчительці Ємеліній О.Є., класному керівникові Нікітчук І.В. та мамам Піддубного Дмитра та Ойфи Артьома.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!