Із життя 4-А класу 2018-2019 навчального року

Дуже цікаво пройшов пеший урок у 2018-2019 навчальному році для учнів 4-А класі «Діти об’єднують Україну». Діти виконували різні цікаві завдання, вправи, декламували вірші.

Через декілька навчальних днів учні запросили всіх бажаючих подружитися з ними (виховний захід «У дружбі наша сила»)

Дружба, дружба над усе. 
Дружба радість нам несе. 
Дружба всім нам дорога. 
Дружба жити допомога. 
Дружба – це близькі стосунки, засновані на взаємній допомозі, спільності інтересів, смаків, поглядів.  Саме такі стосунки склалися між учнями 4-А класу. Діти запросили своїх ровесників подружитися з ними.

4-А клас здійснив екскурсію навколоземною орбітою Землі (екскурсія до музею космонавтики)

Учні 4-А класу відвідали музей космонавтики в Житомирі – захоплюючий і єдиний музей космонавтики в Україні. Це місце, куди бажає потрапити кожен мешканець та приїжджий в Житомирі. Він є не тільки місцевою визначною пам`яткою, але й гордістю всього міста. Школярі ознайомились з представленими космічними експонатами. У музеї зібрано велику кількість різних унікальних предметів, що представляють всю історію ракетобудування та космонавтики. Дітям розповіли про історію зародження і розвитку космонавтики СРСР. Учні дізналися, що експонат – це не просто черговий технічний об`єкт, він має свою історію і здивує кожного. Експозицію доповнює неймовірно красиве музичне та світлове оформлення.

  

Нещодавно діти здійснили пізнавальну мандрівку в минуле та сучасне Житомирського краю (Екскурсія до Житомирського краєзнавчого музею 28.09.2018 року)

Житомирський краєзнавчий музей  – заклад розташований у середмісті Житомира, водночас у затишному сквері, за адресою: пл. Замкова, буд. 1, куди і завітали учні 4-А класу. Вони познайомилися з-понад 130 тис. пам’яток, що дають всебічне уявлення про природні особливості, історію та культуру рідного краю.

Але найбільше дітям запам’яталася одна з найкращих в Україні природничих колекцій, до складу якої входить унікальна таксидермічна збірка фауни (збірка чучел) Житомирщини, зібрана краєзнавцем-зоологом В.Бруховським. Хлопців зацікавила найцінніша збірка музею – археологічні матеріали з розкопок  Житомирської стоянки раннього палеоліту, Радомишльської стоянки палеоліту пізнього, Райковецького городища 12–13 ст. Дівчатка були у захваті від етнографічної пам’ятки Житомирського Полісся, картинної галерея.

  

 

Перегляд учнями 4-А класу новорічної вистави «Подорож з Драконом» у драматичному театрі ім. Кочерги

27 грудня 2018 року учні 4-А класу поринули у новорічні пригоди разом з акторами драматичного театру ім. Кочерги у виставі «Подорож з Драконом». Мандрівка виявилася дуже захопливою, вистава створена з використанням сучасних технологій. Задній план сцени  – великий екран, на якому відповідно діям та грі акторів змінювалися картинки та з’являлася відповідна рухома анімація, все дійство супроводжувалося сучасними спецефектами. Діти разом з героями  мандрували в просторі та часі. Актори майже всі – молодь, тому дітям було цікаво спостерігати за подіями, які відбувалися на сцені, бо герої були майже їх ровесниками. Звичайно, вітали дітей Дід Мороз із Снігуронькою, розважали Свинка – символ нового року та Песик, символ минулого року. Учні з незабутніми враженнями ще довго обговорювали побачене та ділилися враженнями з іншими.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!