Фотозвіт гуртка “Берегиня”

Наші мандри

(Поліськими шляхами)

Учні 7-А класу відвідують заняття гуртка «Берегиня» (керівник: Заворотнюк В.Є.). Вивчааємо звичаї, традиції нашого народу. Подорожуємо Поліським краєм у пошуках нового, ще не дослідженого.

Тему «Із семи млинів мучиця» вивчили разом із працівниками хлібзаводу «Золотий коровай» який відвідали 31 січня цього року. Побачили, скільки праці прикладають пекарі, щоб запашний хліб був на нашому столі. А якими смачними були свіжовипечені батони та хліб, якими нас пригощали. Дуже цікавою була розповідь у музеї про історію  хліба  Дякуємо за гостинність!

Традиційно щороку гуртківці готують концертний звіт: це і День Святого Миколая, і зустріч весни, і Свято рідної мови. А ще гордимося дружбою з філіалом дитячої міської бібліотеки, що на Мальованці. Проводимо спільні заходо і до Дня української писемності, і до ювілеїв письменників, і до Дня лісу. Вдячні невтомним працівникам бібліотеки.

Дуже цікавим є село Городське Коростишівського району, яке відвідали учні 6-А та 7-А класів під час весняних канікул. Там знаходиться музей «Поліська хата», музей Трипільської культури, диво-зупинка. А ще вас там нагодують смачнючим борщем з бутербродами. домашніми галушками й млинцями-смайликами, навчать стріляти з лука та виготовляти магніти із круп.

День Останнього дзвінка учні 7-А класу провели в музеї Лесі Українки в Новограді-Волинському. Змістовною та цікавою була розповідь екскурсоводів про дитинство великої поетеси. Крім того, відвідали Корецький монастир, помилувалися красою, створеною людьми.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!