День української писемності та мови в початковій школі

Гра-вікторина  «Мова – джерело мудрості» у 4-А класі.

До Дня української писемності  та мови 9 листопада учні 4-А класу перевірили свої знання рідної мови. Діти активно брали участь у грі-вікторині  «Мова – джерело мудрості».

Найкращі учні були обрані членами журі та перевіряли свої знання та знання  своїх однокласників з різних питань української мови.

Діти поділилися на дві команди «Мовосвіт» та «Словосвіт» та змагалися в ерудованості. Команди редагували словосполучення, пояснювали фразеологізми, правильно наголошували слова, відновлювали прислів’я, відгадували мовознавчі загадки та відповідали на питання з української мови.

    

Учні дізналися про «цікавий наголос», який вміє мандрувати у слові, про фразеологізми, які позначають зовсім інше, ніж називають.

     

Кожному учневі подарували «Абетку побажань», де кожне побажання починалося з букви за алфавітом.

      

Діти ще раз переконалися у тому, що українська мова – мелодійна, прекрасна і барвиста, вивчати її, удосконалювати свої знання, збагачувати словниковий запас під час читання і спілкування, досконало володіти нею – обов’язок кожного справжнього українця.

Інтелектуальна гра-конкурс знавців української мови «Мово українська, мово солов’їна» у 4-В класі

Щорічно 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови, запроваджений у 1997 році Указом Президента.

Цей захід ми присвячуємо рідній українській мові. Саме тій мові, якою ми розмовляємо, пишемо, читаємо. Адже, однією із найчисленніших мов слов’янського походження є саме українська мова, мова України, українського народу, наша рідна мова!

КОНКУРС   «МОВНЕ АСОРТІ»

       

КОНКУРС  « ЦІКАВИЙ НАГОЛОС»

КОНКУРС «ГРАМАТИЧНИЙ ТУРНІР»

КОНКУРС  «РЕДАКТОР»

КОНКУРС «ВІДГАДАЙ ФРАЗЕОЛОГІЗМ»

КОНКУРС «СЛОВНИКАР»

КОНКУРС   «І ЧУЖОГО НАВЧАЙТЕСЬ, Й СВОГО НЕ ЦУРАЙТЕСЬ…»

Наше свято – це поетична передмова до досконалого вивчення рідної мови. Вивчати її, удосконалювати свої знання, збагачувати словниковий запас під час читання і спілкування, досконало володіти нею – обов’язок кожного справжнього українця.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!