ДЕНЬ СОБОРНОСТІ

Соборність – це символ.
Символ боротьби за волю, 
Порозуміння між людьми… 
І часточка надії і віри у майбутнє. 

Країн є багато на світі
Та тільки одна Україна!
Це там, де волошки у житі
Це там, де моя Батьківщина.
Де птахи у небо летять
І струшують легкі пір’їнки,
Де друзі горою стоять,
Де в квітах сховались домівки.

Моя рідна Батьківщина
Має назву Україна.
В мене й нація своя –
Українка в мами я.
Є у мене й рідна мова,
Де вкраїнське кожне слово.

22 січня у ЗОШ №1 відбулася урочиста лінійка до Дня соборності України,  на якій учні школи утворили ланцюг єдності за допомогою українських рушників. Учні 1-5 класів створили стіну “Долоньки єдності”,  на якій розмістили кожен свою долоньку.

Початкова школа

2-А клас

Конкурс малюнків до Дня Соборності України

4-А клас

Пройшла виховна година “Україна – соборна держава”, у вигляді історичного квесту, присвячена Дню Соборності України. У цікавій інтерактивній формі учні пригадали важливі факти з історії України, повторили Державні символи нашої країни.

Середня школа

5-А клас

Велична і свята, моя ти Україно,
Нам берегти тебе, Соборну і єдину.
І нам твою іс- >

    Учні 5-А класу підготували історичну розповідь «Україна соборна і єдина». Розповіли   про становлення та утвердження  державності, поглибили знання про історичний факт злуки українського народу. Визначили, що соборність – це братерство, взаємозв’язок, цілісність, універсальність, єдність.
П’ятикласники створили флешмоб  під гаслом «Ми всі – одна сім’я, Єдина ми країна, Мільйони різних «Я», А разом  – Україна». 

6-Б клас

До дня Соборності учні 6б класу провели усний журнал “Україна – соборна держава”. Діти декламували вірші В.Симоненка, Л.Костенко, Т. Шевченка, В.Сосюри, М.Познанської про Україну. Переглядаючи фільм “Легендарні пам’ятки України”, учні здійснили віртуальну подорож містами України та познайомилися з визначними історичними спорудами. Діти розповідали про державні та народні символи, розгадували ребуси. А під час поетичної хвилинки, самі складали вірші про рідну землю.

error: Content is protected !!