Акція «Солодкий подарунок воїнам АТО»

Головним напрямком виховної роботи школи є патріотичне виховання, метою якого є формування в учнів національно-патріотичних переконань, високих моральних якостей, вихованню нового покоління України в дусі відданості своїй Батьківщині та народу.

Четвертий рік поспіль у школі діє волонтерський загін «Милосердя».

Волонтерами школи був розроблений проект «Підтримаємо! Допоможемо! Врятуємо!». Головна мета проекту: надання допомоги нашим воїнам-патріотам, які змушені постійно перебувати в бойовій готовності, воювати в холоді, важких умовах, відстоюючи незалежність і безпеку України; формування всебічно розвиненої особистості, що своїми вчинками будуватиме, створюватиме, відроджуватиме заради України; виховання почуття обов’язку перед Батьківщиною.

Завдання проекту:

  • надання всебічної допомоги воїнам АТО;
  • формування духовних цінностей українського патріота: національної свідомості, любові до українського народу, його історії, Української держави, рідної землі, родини, гордості за минуле і сучасне на прикладах героїчної історії українського народу та кращих зразків культурної спадщини.

У рамках проекту членами волонтерського загону «Милосердя» до дня Святого Миколая у школі було організовано акцію «Солодкий подарунок воїнам АТО». До цієї акції активно долучилися учні, вчителі та батьки. Зібрані солодощі, листівки були передані військовослужбовцям, які знаходяться на передовій.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!