Адміністрація школи

Директор школи.

Мельник Микола Васильович. Працює на посаді директора з 1984 року. Має вищу педагогічну освіту. Закінчив ЖДПІ ім. І.Франка у 1970 році – вчитель математики. Категорія «спеціаліст вищої категорії», звання «вчитель-методист».

Є найвищою посадовою особою у загальноосвітньому навчальному закладі. Представляє його в усіх ділянках діяльності: навчально-виховній, фінансово-господарській, організаційно-управлінській. У його компетенції – добір і розстановка педагогічних кадрів, формування творчого педагогічного колективу створення у навчальному закладі атмосфери ініціативного творчого пошуку, взаємоповаги та взаємопідтримки.

Одним із важливих обов’язків директора загальноосвітнього навчального закладу є налагодження системи безпеки життєдіяльності.

Заступник директора з навчально-виховної роботи.

Філянович Людмила Володимирівна. Працює на посаді з 1985 року. Має вищу педагогічну освіту. Закінчила ЖДПІ ім.І. Франка у 1975 році – вчитель української мови та літератури. Категорія «спеціаліст вищої категорії», звання «вчитель-методист», відмінник освіти України.

Забезпечує плановий характер здійснення навчально-виховного процесу на підконтрольній йому ділянці роботи. Зокрема, контролює виконання навчальних планів і програм, якість засвоєння учнями основних компонентів змісту шкільної освіти: знань, умінь, навичок, досвіду творчої діяльності, досвіду емоційно-чуттєвого ставлення до світу.

Відповідає за облік виконаної кожним учителем роботи та її оплату згідно з тарифікаційною сіткою. Складає і контролює розклад уроків, графіки факультативних та гурткових занять. Керує методичною роботою з учителями школи. Вивчає та пропагує передовий педагогічний досвід. Бере активну участь в атестації педагогічних кадрів.

Керує навчально-виховним процесом у молодших класах. Відповідає за зв’язки школи з дошкільними виховними закладами. Контролює роботу груп продовженого дня.

Заступник директора з виховної роботи.

Чернецька Наталія Михайлівна. Має вищу педагогічну освіту. Закінчила ЖДПІ ім. І. Франка у 1997 році – вчитель української мови та літератури, німецької мови.  Категорія «спеціаліст вищої категорії». 

Організатор позакласної та позашкільної роботи. Співпрацює з класними керівниками, кураторами класів, керівниками гуртків, учителями фізичного виховання предметів мистецького циклу з метою організації позакласної та позашкільної виховної роботи і дозвілля учнів. Організовує та координує шкільну художню самодіяльність, туристичну та краєзнавчу роботи. Відповідає за підготовку та проведення державних і традиційних шкільних свят та за діяльність клубу вихідного дня.

Організовує соціально-педагогічний комплекс навчального закладу. Планує його роботу, складаючи циклограму діяльності впродовж року. Організовує соціально-педагогічну паспортизацію класів, на основі аналізу результатів якої здійснюється соціально-педагогічне планування. Координує зусилля психологічної служби закладу, його виховних центрів, інспекції у справах неповнолітніх, різноманітних позашкільних установ і організацій з метою вирішення конкретних соціально-педагогічних проблем. Займається питаннями адаптації учнів і вчителів у навчально-виховному процесі.

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!